| Beiiuka a întrebat:

Deci : Mie imi place ff mult de un baiat de 8 ani. suntem prieteni ff buni. dar la o " prietena " ii place de el. si ea imi zice ca si lui oh go on. ca o suna si o intreaba daca iasa afara straight face. Daar cand e cu mine rade. zambeste si cand e cu ea pare mai serios straight face. oare poate sa o placa?sad

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Baiatul are 8 ani!? Scoala nu va place? La varsta asta subscrii la categoria Dragoste si sex? Ma intreb ce faci pe la 14 ani!

| emi29 a răspuns:

La fata fa ce poti la ala mic 'clitoris', nu te du mai jos ca e nasol tongue

| fyfy3 a răspuns:

Sfatul meu:ferestete de asemenea oameni; raspunsul la intrebarea asta poti sa-l stii doar tu daca il intrebi! si apropo eu cred ca esti cam mica

| KasdfghjNY a răspuns:

El are 8ani?! sau tu il placi de 8ani? oricum in ambele cazuri NU O PLACE

| RemaxiS a răspuns:

Tu fata lasa-l in masa ca ii mic copilul nul traumatiza ca tu esti mai matura cu 2 ani de cat el (am zis matura)

| tsunade a răspuns:

Nu se stie sigur daca o place sau nu. incearca sa vorbesti cu el despre ce parere are despre ea sau despre tine sau incerca sa va imprieteniti si mai mult pana isi va face sentimente pentru tine
Sper ca raspunsul meu e de ajutor

| Beiiuka explică:

Baiatu are 17 si eu am 15 laughing) il plac de 8 ani. happy