| Beiiuka a întrebat:

Deci : Mie imi place ff mult de un baiat de 8 ani. suntem prieteni ff buni. dar la o " prietena " ii place de el. si ea imi zice ca si lui. ca o suna si o intreaba daca iasa afara. Daar cand e cu mine rade. zambeste si cand e cu ea pare mai serios. oare poate sa o placa? fundita!

Răspuns Câştigător
| andreeagabriela a răspuns:

Pai cred ca ii place de fata aia insa asta nu trebuie sa te supere pentru ca doar o place dar nu apeleaza la ea cand are nevoie de ceva, cu ine el este in largul lui pentru ca de tine ii passa si te considera o buna prietena pe fata aia doar ii place poate cum arata doar atat.Fii atenta pentru ca cu tine deja este prieten cu fata aia nu tu i-l sti mai bine asa ca ai un avantaj fate si uh mai feminina in sensul mai atragatoare si sa-i atragi atentia dar nu te schimba nu deveni ca fata aia pentru ca nu te va placea pentru cea ce esti si doar pentru cum arati.big grin

2 răspunsuri:
| CandyTetris a răspuns:

Nu o spun din rautate.Du-te la balet.Du-te si joaca ascunsa.Esti prea mica sa umbii dupa baieti.Mai tarziu o sa-ti para foarte rau.Hope I helped.

| LawwraD a răspuns:

Vorbeste cu un prieten de-al lui si spune-i sa il intrebe ceea ce crede si simte despre tine si "prietena" ta happy.