| Rotariu_Andrei_1998 a întrebat:

Deci mie imi place foarte mult de o fata si mereu ma gandesc la ea dar imi este rusine sa vorbesc cu ea fata in fata ca pe facebook
vorbesc mereu cu ea dar la scoala e alt fel si as vrea sa fiu cu ea tin sa spun ca este cu o clasa mai mare decat mine dar eu sunt doar cu o luna mai mic decat ea cesa fac? Vreau sa fiu cu ea.Va rog ajutati-ma. Tin sa spun ca acum doua luna i-am lasat o poezie in banca iar colegii neau luat pe sus si neau dat cap in cap si ei i-a placut poezia va rog vreau un sfat sau un raspuns

Răspuns Câştigător
| Eddy_Petric_1997 a răspuns:

Taci ma. Cum adica sa nu ii spuna fata in fata?! E mult mai frumos si mai romantic daca ii spui fata in fata. Pur si simplu cand sunteti singuri, ii spui ca trebuie sa-i spui ceva, si o saruti. Pac! Asa ai mult mai multe sanse. Crede-ma pe cuvant. Bafta si noroc! happy

6 răspunsuri:
| ilovesluts a răspuns:

Cu fata ta de trotineta nici nu o sa stai cu ea.

| ateuNEGATIV a răspuns:

Te cred parerea nu lasa timpul sa treaca si spune-i ca o placi sau macar comunica cu ea nu o lua asa din start ca nu te ca crede ia-o usor

| Hash001 a răspuns:

In general fetele mari iau baieti si mai mari deoarece se simt in siguranta cu unii maturi. Poti sa te uiti la astea mai mici cu 1-2 ani sau continua cu asta in ritmul asta si poate ajungi undeva.

| rousz a răspuns:

Ce sa faci? simplu ii dai intalnire unde sa fiti decat voi 2, discutati si spune-i direct daca vrea sa fie cu tine ..altfel cum? fi direct daca si ea te place atunci va fi okwinking succes

| ThatsJustMee a răspuns:

Vorbeste-i si fa-o sa rada..merge mereu(stiu ce vorbescbig grin)... apoi spune-i (dar nu fata in fata-->mess, facebook, twit)ca iti place de ea si dupa o intrebi daca si ei de tine...bft dar iti sp ca fetele mai mari cu un an nu prea merg intr-o relatie cu baieti mai micihappy Funda?big grin

| ThatsJustMee a răspuns (pentru Eddy_Petric_1997):

Da dar risti sa se rusineze si sa zica:"mai bine mai tarziu..."

| Eddy_Petric_1997 a răspuns (pentru ThatsJustMee):

Taci ma. Cum adica sa nu ii spuna fata in fata?! E mult mai frumos si mai romantic daca ii spui fata in fata. Pur si simplu cand sunteti singuri, ii spui ca trebuie sa-i spui ceva, si o saruti. Pac! Asa ai mult mai multe sanse. Crede-ma pe cuvant. Bafta si noroc! happy