| looolliika a întrebat:

Deci... mie imi placea deun tip pana acum vreo 1-2 saptamani. marog el mi-a spus ca ma place da am fost prea prosta(sau marog mi-a fost teamapt ca el are 17 ani iar eu 13straight face ) sa reactionez. in uma cu cateva zile a fost ziua lui. s amrog am vazut poze de la ziua lui si se vedea de la 1000 km departare ca o place pe una mereu intr-o poza se uit la ea 8-) si marog. alte chestii si marog de ziua lui i-am zis la multi ani el,, vai mersi :*" (asta inainte de party) si amrog urmatoarea zi era complet shimbat nu ma imi baga i seama pe mess. m-am mai bgt in vorba cu el dar. el nu continua discutia. >8- cum as putea sa-i atrag atentia. straight face
LOL sorry si multumesc tuturoro celor care au avut rabdarea sa-mi citeasca problema.mz :*

Răspuns Câştigător
| FericituIndragostit a răspuns:

Fiecare dintre noi cauta sa fie iubit, el poate a gasit o alta perosana care ii place si numai conteaza restul.In plus u iai dovedit ca nu-l iubesti cit ca el ti-a spus ce simte. Daca face asta sa te faca gelosa mai o sansa cu el (iti dai seama de acesl lucru din limbajul corpului,privire si tonalitatea voci). Daca chiar ii place de ea, atunci iti spun sa vezi ce mai simte pentru tine, si daca mai e ceva spune-i ce simti u pentru el big grin
Daca nu mai e nimica nu te baga aiureawinking

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Eu zic sa il uiti deoarece el ar putea sa vrea altceva dde la tine avand in vedere ca are 17 ani iar tu esti mult prea mica pentru ati incepe viata sexuala.
parerea mea este ca trebuie sa ai rabdare, mai usor cu baietii deoarece te pot duce foarte repede cu vorba si sa te fraiereasca. obtin ceea ce vor dupa pa.

de obicei baietii la varsta asta ei asta vor mai mult. sex sex si iar sex.
bine nu or fi toti asa insa majoritatea asa sunt. mai sunt si baieti buni insa foarte putini. mai bine bucurate de copilarie ca o sa ai timp berechet de baieti.:*

| SociallyDepressed a răspuns:

A vazut ca nu esti interesata si si-a incercat norocul cu alta.Nu prea mai ai ce sa faci...mai bine l-ai uita.

| eduardinoedy a răspuns:

Probabil e un machoman si are dupa cum spui si u alta prietena.probabil nu te mai place. oricum incearca sa iti dai intalnire cu el.din spusele tale mie mi se pare ca isi bate joc de tine

| Spektra a răspuns:

Parerea mea este ca nu te-a placut de la inceput, acum sa nu te superi pe mine, daca acum nu te mai baga in seama, oricum diferenta de varsta e destul de mare, mai bine uital, asa ar fi cel mai bine.