| mistikk a întrebat:

Deci nu inteleg care e problema lui adica vreau sa spun la ziua unui coleg am intalnit un tip super dragut si de treaba am iesit cu el iar fostul meu prieten mi-a facut scandal desi sta cu prietena meah adica ce ...il intereseaza viata mea? atata timp cat eu nu ma bag in a lui?

Răspuns Câştigător
| edda0309 a răspuns:

Pe orice baiat il doare cand isi vede o fosta prietena filtrand cu altul crede-ma. Daca il detesti fa-i in ciuda. daca ti prieten explica-i situatia adica: voi nu mai stati impreuna deci fiecare isi continua viata pe drumul care si-l doreste.

6 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Poate ca inca mai tine la tine sau cel mai probabil e gelos si nu suporta sa te vada cu altcineva.Incearca sa-l ignori, sa-l tratezi cu indiferenta si atunci poate te va lasa in pace si nu se va mai amesteca in viata ta.Bafta!winking

soothe
| soothe a răspuns:

Pai de ce te afisezi? Trebuie sa te stie toata lumea?

| נυѕт вяυтαℓ a răspuns:

Poate ca inca mai tine la tine si nu vrea sa recunoasca da gelozia il da de golhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi tipul geloshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo...bine ai facut sti ceva eu te sfatuiesc ca daca cumva ai niste sentimente pentru baiatul de la petrecerea acea sa-ti uiti iubitul; are cam mult tupeu sa-ti reptoseze tie de ce stai cu acel baiat din moment ce el sta cu prietena ta

| grinch a răspuns:

Sau poate ca sunteti prosti cu totiibig grin