| nobody_9468 a întrebat:

DeCi...Nu stiu, cand il vad parca duc dorul cand ne tineam de mana, cand ne imbratisamsad. Cand il vad ca revine la vechile obiceiuri, zic"nu'mi pasa, e un nimic, va regreta si tot la mine se va intoarce".
Ma gandesc ca sigur in maxim 2 saptamani vom fi cel putin colegi de tigara, insa nu stiu...eu sunt sigura ca atunci cand vom redeveni prietenii de di'nainte, vom redeveni si iubiti.
Azi eram in picioare pe o banca si el sa asezat la 50 m exact in fata mea si se uita mine, pentru cateva momente am crezut ca mi-a /i-am facut vreun semn ca tot se uita la mine cu toate ca era cu altii acolo. O parte din prietenii nostri nici nu stiiau ca ne'am despartithappy, adica i'am cerut seminte lu unu si mi-a zis ca nu mai are, dar ca are "inculpatu' " si i'am zis sa'mi dea el si m'a intrebat despre noi, ca de ce nu ma duc la el, desi intentia mea a fost sa ma duc intre ei sa'i cer seminte n'am facut'o fiindca daca credea ca sunt disperata?happy (el stiind foarte bine ca'mi permit sa'mi cumparlaughing )

Oare daca am sansa din varii "x" motive(pretexte) sa ma duc undeva unde e si el, sa ma duc? sau doar sa'l intreb daca are un foc?laughing

Răspuns Câştigător
| seby8873 a răspuns:

Ai putea la fel de bine sa ii ceri doar un foc si sa pleci ca si cum nu il cunosti fara sa mai zici nimic absolut nimic doar pleci si gata ceri un foc si pa iar el va ramane cu gandu asta ca cine se crede ea ca nu vorbeste cu mine si bla bla si el o sa se intoarca la tine din simplu motiv ca iai cerut doar un foc SI ATAT pleci gata

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Fa-l gelos! Daca tine la tine o sa-l derajeze si fi cat mai indiferenta desi incearca sa fi cat mai seducatoare in preajma luiwinking

| Barajag a răspuns:

Nu are rost sa te injosesti, mai ales fiind fata, cel putin eu in locul tau mi-as vedea de viata mea si m-as gandi ca sunt multi baieti mai buni decat el.Bafta! Vrei un foc? Lasa ca-ti dau eulaughing(am glumit)