| Muffin_3405 a întrebat:

Deci... nu stiu cum sa incep big grin

Acum 2 saptamani am cunoscut un baiat cu care ma inteleg destul de bine big grin. Alaltaieri mi-a spus o prietena ca i-ar fi zis ei ca ma place si vrea sa fie cu mine... Sincer si eu il plac. adica nu stiu ce sa fac...

El sta mereu cu prietenii lui si abia daca ma baga in seama cand e cu ei...

Azi l-am sunat de cateva ori dar imi inchidea si cand a venit statea cu alte fete si sa uita mereu la mine si zambea straight face

Am vrut sa nu mai vorbesc cu el si am incercat sa-l ignor dar n-am reusit :-s Nu ma pot abtine sa nu vorbesc cu el, chiar daca uneori simt ca doar se foloseste de mine... nu stiu ce sa fac sa nu par o proasta si o obsedata in fata lui sad

Va rog niste sfaturibatting eyelashes dau si funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε01 a răspuns:

Incearca tostusi sa il ignori o perioada scurta de timp cu scopul de a vedea ce comportament are fata de tine. Daca te baga in seama si incearca sa vorbeasca mai mult cu tine inseamna ca tine la tine si te place. Apoi incearca sa vorbesti tu cu el intre 4 ochi si sa lamuriti lucrurile laughing. Intreaba-l daca te place si daca raspunde afirmativ ii marturisesti si tu sentimentele, iar apoi poate sa iasa ceva frumos! Bafta si nu in ultimul rand Paste fericit! pup :*

4 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Bine cu mine si iubitul meu a fost exact la fel pana la partea cu folositustraight face intreaba-l de ce face asa, spune-i ca ti-a spus prietena ta ca el te-ar place si ca vrei o explicatie pentru comportamentul luiwinking

Bafta!

| Muffin_3405 explică:

15 happy de ce intrebi?

| TiTanS a răspuns:

Cati ani ai ?

| TiTanS a răspuns:

Si de unde esti? din ce oras?