| anonim_4396 a întrebat:

Deci... nu stiu cum sa incep big grin
Acum 2 saptamani am cunoscut un baiat cu care ma inteleg destul de bine big grin. Alaltaieri mi-a spus o prietena ca i-ar fi zis ei ca ma place si vrea sa fie cu mine... Sincer si eu il plac. adica nu stiu ce sa fac...
El sta mereu cu prietenii lui si abia daca ma baga in seama cand e cu ei...
Azi l-am sunat de cateva ori dar imi inchidea si cand a venit statea cu alte fete si sa uita mereu la mine si zambea straight face
Am vrut sa nu mai vorbesc cu el si am incercat sa-l ignor dar n-am reusit :-s Nu ma pot abtine sa nu vorbesc cu el, chiar daca uneori simt ca doar se foloseste de mine... nu stiu ce sa fac sa nu par o proasta si o obsedata in fata lui sad
Va rog niste sfaturibatting eyelashes dau si funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| anka_1715 a răspuns:

Tipul te place happy dar incearca sa vb cu el,sa gasiti lucruri in comun, sa iesiti impreuna doar voi doi fara prietenii lui...fa-l sa gaseasca ceva special la tine si sunt sigura ca nu te va uita.Iar faza cu telefonul poate e timid sa vb cu tine la telefon din simplul motiv ca te place, vorbeste mai intai personal cu el mai mult timp.Cand iti zambeste, zambeste-i si tu sau gen cand va vedeti poti sa il saluti gen: buuuuna ce faci? si sa il iei in brate happy sper ca sunt folositoare sfaturile mele si succes smug