| AnOnImA_6308 a întrebat:

Deci povestea e cam lunga ...am stat cu un baiat in vara asta, nu am mai vorbit pe parcursul vacantei[am fost plecati, treaba etc]. Dar de cand a inceput scoala nu vorbeste cu mine[este in aceeasi clasa cu mine], ma mai mult s`a combinat cu una, nici o problema. dar cand trec pe langa el se saruta cu ea. Eu pentru el numai simt nimic dar ma termina comportamentul astasadsad de multe ori mi-a dat de inteles ca ma urastecrying
Ce sa fac? ma simt naspa raw

3 răspunsuri:
| RaluIlysm a răspuns:

Pei. thinking tu trebuie sa il ignori. cu atat mai mult pari interesanta. si iti garantez ca o sa o lase pe cealalta fata :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peii cred ca ar trebui sa vorbestii cu el si daca nu vrea insista si daca nici asa nu vrea incearca sa il uiti si fii sigura ca ii va parea lui rau cand-vawinkingkisssucces

| yop_4021 a răspuns:

oh go on incearca sa te faca geloasa. si ce daca te uraste? fa`i si tu lui ciuda tongue incearca sa te dai pe langa un baiat. o sa vezi ca va veni la tine ca si un catelus tongue