| Loryoficial a întrebat:

Desi fetele spun ca sunt frumos si stiu sa fac o fata sa rada din 2 cuvinte, nu prea am avut o relatie de lunga durata.
Si ma gandeam la cineva, la o fata foarte complicata, dar nu`i problema, problema este ca ea il place pe altu f mult, el are 23 de ani. blahblah. ea doar 15.eu am 16 mai frumos ca el mai inteligent si alea alea... ea sta la tara ca si baiatu ala de care`i place! eu am un prieten f bun care sta cu cea mai buna prietena a ei! si mai vine in oras si atunci iesim toti 4, mai multi au spus ca ne sta bine impreuna.etc,dar e asa de greu sa flirtez cu ea deoarece e o prietena f f f buna, suntem colegi [toti 4] si mi frica sa nu se departeze de mine daca ii spun.Ne intelegem f bine, ba chiar a fost colega mea de banca! o plac, dar cum sa fac sa vad daca ma place asa pe ocolite, sa vad daca ar merge, sa imi dea un semn ceva. ce sa fac? dar va rog sa nu imi ziceti sa ii spun asa direct sau indirect, prima data vreau sa stiu ce crede cu adevarat despre mine! va rog, vreau raspunsuri serioase! MULTUMESC ANTICIPAT!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat