| cstbk a întrebat:

Deci prietena mea s-a despartit de mine.cica ca vrea sa fie un timp singura dar peste 4 zile s-a combinat cu cel mai bun prieten al meu ce sa fac?

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cel mai politicos şi corect ca să nu te enervezi tu, ar fi să te îndepărtezi atât de ea cât şi de aşa-zisul prieten cel mai bun al tău.
Noi între băieţi, atunci când e vorba de prietenie pe bune, avem trei lucruri pe care nu le împărţim niciodată, jurând tototdată că le împărţim pe toate celelalte: Prezervativele, Femeile şi Hârtia igienică.
Aşa că, sigur nu ţi-e prieten deci nu pierzi nimic.
Sănătate.

| Libelle a răspuns:

Crezi ca merita una ca ea sa o iubesti si sa iti pese?

| superdorex a răspuns:

Ignora-i si mergi mai departe! Asta are sa-i doara indiferenta ta fata de ei! Iar el sigur nu e cel mai bun prieten daca a facut asta, cauta si ramai accelasi si fa-ti o alta prietena cea pe acre ai avut-o sigur nu te merita! multa bafta!

| bluesky a răspuns:

Pai faza cu un timp libera este doar o scuza, ea de fapt s-a intragostit de el si nu a avut curaj sa iti zica in fata. Nu se face asa ceva, mai ales cu prietenul tau cel mai bun. Sau poate ai gresit tu cu ceva, gandeste-te si la asta. Eu zic sa-i ceri o explicatie si sa iti spuna direct.

| ĄŇÐİ a răspuns:

Pai...combinate si tu cu cea mai buna prietena a ei.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Daca era cel mai bun prieten al tau nu se "combina" cu respectiva stiind ca tu ti la ea! Iar despre respectiva...ignoro...indiferenta doare cel mai tare!

| 123456 a răspuns:

Pai ce sa zic ala nu iti e prieten daca s-a combinat cu pr ta.
eu as zice sa ii rupi capu` prietenului tau si in legatura cu ea nu stiu ce sa faci

| BAIATUL110 a răspuns:

Poatestraight face
oricum ea a zis asta doar pentru a nu te ranii, daca il iubeste pe celalalt da`o naibii si cauta`ti alta.
nu merita sa suferi dupa cineva care nu merita happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai combinate si u cu cea mai buna prietena a ei straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipsa de curaj o caracterizeaza pe fosta ta prietena. Putea sa-ti zica, doar n-ar fi pentru prima data in lume cand se intampla un asemenea lucru.
De ce crezi ca ar trebui sa faci ceva? Ignor-o!

| cstbk explică:

Eu nu i-am gresit cu absolut nimic

| sangre a răspuns:

Pai e clar ca e o minciuna ca vrea sa fie singura ea il placea pe el si nustia cum sa scape de tine. e normal sa suferi un pic, dar o sa treaca, ar trebui sa ii bati obrazul "prietenului" tau daca tot era asa bun prieten trebuia sa o refuze