| anonim_4396 a întrebat:

Deci... prietenul meu are 20 de ani, iar eu 15.nu prea am avut incredere in el de la inceput dar am zis "give it a try". dupa nici o luna m-a intrebat "cand ai vrea sa..." (pricepeti voi) si nici nu am apucat sa ii zic ceva ca deja a si schimbat subiectul.eu sincer nu vreau si as vrea sa ma despart de el (nu doar din motivul asta)si nu stiu cum sa ii zic pentru ca daca ii zic ca nu imi convine ce nu-mi convine, si ce mi-a zis imi va spune ca va incerca sa se schimbe si eu cunosc genul asta de minciuna.deci cum/ce sa ii zic? please help me!

Răspuns Câştigător
| BrokenHeart_6588 a răspuns:

Dupa parerea mea, ar trebui sa te desparti de el. deorece a dovedit ca are o alta mentalitate.total diferita de a ta, si nu e bun pentru tine. Te strica. Da-l naibii ca sigur vei gasi alt baiat mai apropiat de varsta ca tine si care sa nu-ti puna asemenea intrebarihappy. Spune-i ca pur si simplu nu e genul tau sau ca tu nu consideri ca e pentru tine si ca relatie nu va avea nici un viitor, si va intelege el.doare e mare!happy :*:*

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Cel mai bine e sa te desparti mai ales ca si tu iti doresti asta

| Linda a răspuns:

Si prin telefon daca nu reusesti altfel. Nu te intalni dupa aceea cu el.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Lol ala e pervers cred ca e si urat daca sta cu o fata de 15 iar el are 20 urat lool frate unele fete sunt prea proaste sa zic asa laughing

| HotChoclate a răspuns:

Da baietii nu sunt? gandeste.te bine si ia o decizie.nu are rost sa pierzi timpul cu cineva langa care nu te simti bine.esti tanara.have fun!

| nIMic_3176 a răspuns:

In primul rand tu de la inceput nu trebuia sa (pricepi tu) fiindca din acelasi motiv el (pricepi tu) iar daca vei (iarasi pricepi tu) atunci sa (pricepi tu) dar fara (pricepi tu) ca dupa, vei suporta adevarate consecinte, precum (pricepi tu) si (pricepi tu). Asa ca ai grija sa (pricepi tu) atunci cand (pricepi tu) si sa nu (pricepi tu). Mult succes!

| stefan_8806 a răspuns:

Poti sa ii zici ca vrei o pauza. baietii de 20 de ani care au experienta in relatii cu fetele cunosc imediat ca "o pauza" inseamna ca vrei sa rupi relatia. avand in vedere ca ai 15 ani... mai poti sa ii zici ca ai gasit pe altul, el imediat se va gandi ca esti inca tanara si inca experimentezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are 20 de ani, si umbla cu una de 15 ani, e ciudat, scapa de el!