| Betty2001 a întrebat:

Deci,probleme, e un baiat in clasa,Voicu,imi placea de el, am fost impreuna vreo doua sau trei saptamani, apoi ne-am despartit si de atunci se poarta tare ciudat si se ia de mine, azi eram ca de obicei in clasa si eram,, incoltita de el si eram cam la 3 cm. De el si se apropiase asa de mult, dar apoi a plecat si a trantit usa...nu am inteles nimic,va rog ajutor, credeti ca inca mai simte ceva pentru mine? Eu cand l-am intrebat a zis ca nu, dar am momente in care chiar cted ca ma place

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Se vede clar că te place, sunt niște semne, că te ai place, oricum ar fi vorbiți deschis.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
E un imatur și nesimțit, poate vrea să refuleze din cauza despărțirii.

| Xenya a răspuns:

Poate vrea sa iti spuna ceva anume si nu are curaj.

| mihnea123abc a răspuns:

Daca scrie acolo 2001 nu inseamna ca are 12 ani!

| Forcas15 a răspuns:

Bravo buna asta laughing