| anonim_4396 a întrebat:

Deci reformulez, as vrea sa discut cu o fata care este curioasa legata de fenomenu de bisexualitate sau care chiar a incercat.
Trec printr-o perioada mai dificila as putea spune si mi-ar place sa intalnesc o persoana cu mintea deschisa sa putem vorbi despre absolut orice subiect. Cineva interesat?

13 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Despre ce ai vrea sa discutam?

| Cineva91 a răspuns (pentru Hakuouki):

Despre orice, dar as prefera cu o fata happy

| adeluna a răspuns:

Well, e o diferenta intre simpla atractie sexuala si orientarea sexuala, care lasa deschisa si posibilitatea unei relatii. Eu una am constat ca imi plac fetele, dar nu ma pot defini ca bisexuala, pentru ca nu as face fata unei relatii cu o alta femeie. Tooooo much drama.
Deschisa la discutii, by the way

| Cineva91 a răspuns (pentru adeluna):

Lasa-mi id de mess si vb acolo daca vrei happy

| adeluna a răspuns (pentru Cineva91):

Nu mai folosesc messul de cativa ani. sunt noua pe aici. nu exista vreo posibilitate de mesaje private?

| Cineva91 a răspuns (pentru adeluna):

Hmm din cate am vazut eu, nu sad

| Cineva91 a răspuns (pentru Cineva91):

Daca te razgandesti si iti faci cont de ym sau alt program...happy

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Ma bucur ca in sfarsit ai inteles ca aici trebuie sa pui intrebari.

| ShizAnime a răspuns:

Da,desigur. Trimite.mi mesaj si mai vorbim. Despre tot ce vrei. Am trecut si eu prin asa ceva si cred ca te pot ajuta. ^^

| Cineva91 a răspuns (pentru ShizAnime):

Ti-am lasat id meu de ym : scumpik_akc

| HeadShoot32 a răspuns:

Cauta un site de socializare pentru un astfel de lucru. Merge si aici, dar s-ar putea sa dai peste oameni cu o inteligenta de vreo 2 boabe de graunte big grin

| Cineva91 a răspuns (pentru HeadShoot32):

Da.dar nu prea exista site-uri pentru a discuta serios despre lucrul asta.Sau poate sunt si nu stiu eu.

| csebuiet a răspuns:

Lasa id tau si eu sunt dispusa sa vorbim