| hasadia a întrebat:

As dori sa discut online cu un psiholog daca este posibil,, trec printr o perioada dificila, nu stiu la cine sa apelez mi-ar fi de mare ajutor, va multumesc

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Ia id-ul meu cristi_privat, nu sunt psiholog dar ma pricep sa stiiwinking

| emmasweet a răspuns:

Eu urmez cursurile unei facultăţi în domeniu, încă nu sunt psiholog cu acte în regulă, însă te pot consilia dacă doreşti. Facem cursuri pe tema asta şi chiar ni s-a spus să punem în practică ceea ce am învăţat. Dacă doreşti să luăm legătura anunţă-ma!

| mikilaina a răspuns:

Buna,
Iti recomand sa accesezi www.topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Poti vorbi cu psihologul pe chat si prin intrebari private. Acceseaza, testeaza si tu hotarasti! (psihologi sunt in jur de 25, deci ai de unde alege)