| anonim_4396 a întrebat:

Deci sa incep...Am avut o relatie cu un baiat L timp de 2 luni, am facut dragoste cu el si a fost primul.Pana sa facem dragoste ne-am inteles foarte bine dar dupa aia au inceput certurile deoarece a intervenit o cunostinta comuna si mi-a bagat minciuni in cap precum ca L are nevasta si copil.am vorbit cu L despre ce aflasem si s-a suparat si mi-a zis ca daca eu am mai multa incredere in respectivul decat in el sa raman cu ala.La o saptamana dupa ce ne-am despartit a inceput sa vorbeasca cu prietena mea cea mai buna, am fost amandoua la plimbare cu el cu masina si a inceput sa se dea la ea si a intrebat-o daca vrea sa fie cu el, dupa care m-a intrebat pe mine daca ma supar si cu lacrimi in ochi i-am zis ca nu deoarece chiar daca ii ziceam ca da nu i-ar fi pasat.Prietena mea i-a zis ca vrea sa fie cu el, iar dupa ce ne-a adus acasa am vorbit cu ea si mi-a zis ca nu vrea sa fie cu el si ca i-a zis la misto. Nu stiu ce sa cred dar nu as suporta sa stiu ca ea e cu el, cred ca as muri de tristete. L-am intrebat daca vrea sa ne impacam si mi-a zis ca nu. Cum sa-l conving sa ne impacam sau sa-l fac sa se indragosteasca din nou de mine? sad va rog ajutati-ma ca eu il iubesc si il vreau inapoi sad.

2 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca are nevasta pe tine nu te vrea decat pentru o aventura si atat. stiu ca e greu si suferi pentru ca a fost primul, dar inainte sa te culci cu el dupa abia 2 luni trebuia sa te gandesti ca s-ar putea sa regreti mai tarziu... daca te iubea cu adevarat nu se ducea la prietena ta sa se dea la ea. eu zic sa il lasi si sa iti vezi de viata ta si ai grija data viitoare pentru ca baietii sunt perversi. te pup si ai grija de tinewinking

| Lora a răspuns:

Mai fata daca el are femeie si copil acasa pe voi nu vrea decat sa va aiba o seara in pat si gata ce nu pricepeti? Odata ce ti-a zis pe fata ca nu vrea sa se impace cu tine si mai mult de-atat a intrebat-o pe prietena ta daca vrea sa fie cu el de fata cu tine atunci asta e invitatie la o partida pe fata! Offff cum cadeti voi in plasa lui fara sa ganditi