| marinela92 a întrebat:

Deci sa va spun ce mi se intampla eu eram elev de serviciu si am uitat sa dau cheia de 3 zile si faza e ca eu trebui sa dau cheia baiatului aluia de care v-am zis : de tipu care se uita la mine visator in timp ce ma rujam si care m-a intrebat daca ar fi andrei leonte daca m-as da la el ca daca nu s-ar da el la mine laughing...asa deci dupa ore ma dusai sa ii duc cheia si cum se da el zmeu vb ironic cu mine si in mom in care ii zisai sa ia cheia el nu vru dar pana la urma o lua ... doar ca nu intinsa mana pur si simplu si si-o indoi astfel incat sa imi intre mana mea in a lui (faza fu ca il mangaiai laughing))) la cum tinea el mana adica pe palma )laughing . dupa care ii lasa-i cheia si plecai.deci ce credeti fundita:*

Răspuns Câştigător
| lola4321 a răspuns:

Daca tu crezi ca o sa-i faca placere atunci e bine. happy Si oricum eu nu vad nimic in neregula cu asta. Mult succes! smug FUNDA?batting eyelashes

1 răspuns:
| redfear2694 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred