| marinela92 a întrebat:

Hello TPU sa va spun ce mi s-a intamplat cu un coleg de clasa erau in clasa 3 baieti prietre care si el si o fata si cu mine si la care unu dintre baieti m-a intrebat bianca cum il cheama pe ala care a castigat xfactor. eu le raspund la care unul dintre tipii de acolo face alexandra (ma mai cheama si asa big grin) daca m-ar chema andrei leonte te-ai da la mine ca daca nu ma dau eu la tine. el avea impresia ca stand cu spatele nu aud si cum nu multi ma striga alexandra ci bianca el a spus asta (ps pe celalta fata nu o chema alexandra sa stiti laughing )...Deci am nevoie sa imi spuneti daca tipu asta ma place pentru ca l-am prins cand se uita la mine in timp ce ma rujam si se uita asa foarte visator laughingbig grin:d;d;D: ce credeti funda :X:X:big grin:*

Răspuns Câştigător
| Rawwrr a răspuns:

Te place 100% la 1000%. Vezi ce faci, daca iti place de el, nu sta asasmugsmugsmug. Succes!big grin

2 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Te place daca radea cand spunea asta sigur te placelaughing bft cu el:X

| Onica_Cassy_1993 a răspuns:

Daca s-a uitat de mai multe ori la tine, si visator, si DACA erai imbracta provocator.atunci,da! te place