| marinela92 a întrebat:

Hello TPU sa va spun ce mi s-a intamplat cu un coleg de clasa erau in clasa 3 baieti prietre care si el si o fata si cu mine si la care unu dintre baieti m-a intrebat bianca cum il cheama pe ala care a castigat xfactor. eu le raspund la care unul dintre tipii de acolo face alexandra (ma mai cheama si asa ) daca m-ar chema andrei leonte te-ai da la mine ca daca nu ma dau eu la tine. el avea impresia ca stand cu spatele nu aud si cum nu multi ma striga alexandra ci bianca el a spus asta (ps pe celalta fata nu o chema alexandra sa stiti )...Deci am nevoie sa imi spuneti daca tipu asta ma place pentru ca l-am prins cand se uita la mine in timp ce ma rujam si se uita asa foarte visator :d;d;D: ce credeti funda :X:X::*

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil sa te placa,sigur te simpatizeaza!
Tot ce pot sa-ti spun e ca ai nevoie de afectiune,ca orice persoana de varsta ta.
Ce legatura are raspunsul meu cu intrebarea ta?
Sa-ti spun.
Ai stat si te-ai straduit sa ne povestesti o scurta intamplare de la scoala,intrebandu-ne daca respectivul baiat te place.
Ca sa ne intrebi lucrul asta,baiatul te intereseaza,ti-ar place sa te placa,iti zambesc urechiutsele la ideea asta si-ti tresalta putin inimioara,dar nu esti sigura si ai nevoie de o confirmare sau o infirmare,din partea noastra.
Ca sa te intereseze ce-i cu el,ca sa vrei sa-l ai in palmaresul tau,asta vine din nevoia ta de afectiune care e absolut normala,cine nu vrea sa stie ca e placut de cei din jur? Asa si tu.
Personal,cred ca baiatului ii faci impresie,dar nu incerca sa alergi nici macar cu gandul,mai asteapta pana poti trage concluzii singura.
Ca sa te priveasca visator in timp ce te rujai, gandul lui nu era chiar asa visator, sa stii!

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Ce cred eu, este că îți lipsesc cu siguranță virgulele, cratimele, întrucât ai vrut să reproduci un dialog, și îți mai lipsește exprimarea coerentă.
Sincer să fiu, nu am înțeles mai nimic din tot ce ai scris.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bibi92 - tipul te place, insa nu asa cum crezi tu!

Atractia sexuala se creaza foarte usor. O femeie are nevoie si de personalitate sa tina langa ea un barbat dupa sex, nu numai de un trup frumos!