| TheGameMaster a întrebat:

Deci salut fratiilor am si eu o problema
mie imi place de o fata si m-am imprietenit cu ea in excursie si de atunci tot vb cu ea pe coridor cand ma vede intoarce capul dupa mine si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a zis ca banuia ca o s-o intreb si a zis ca ea il place pe altu de la alta clasa care ala nici nu stie ca exista ..si colega ei din clasa a zis ca sunt mai frumos ca ala, inteligent chestii din astea. ..si nu stiu cum sa fac sa ma placa ca eu o plac chiar mult...
cel mai bun raspuns FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| jhonnppo a răspuns:

Frate... e clar si ia te place dar e genu de fata care nu vrea sa fie ranita., incerca sa vorbiti mai mult, sa va cunoasteti mai bine atunci totu o sa vina de la sinebig grin bafta

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Te place sigur, numai că te fierbe în suc propriu, insistă! Încearcă s-o faci geloasă cu o prietene dea ei, şi vezi cum reacţionează! Baftă şi să fii iubit maxim!

| arhiT91 a răspuns (pentru onasis1961):

Nu incerca sa faci niciodatate o fata geloasa, deoarece te poate parasi sau mai rau sa te ignore complet.

| onasis1961 a răspuns (pentru arhiT91):

Dacă te iubeşte cu adevărat, atunci arată! Geloasă, mă refer nu să te combini cu cineva, decât să flirtezi să-i faci ochi dulci!

| arhiT91 a răspuns (pentru onasis1961):

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, da daca te vede in situatia asta, va fi nevoita de circumstante sa i spuna.

| efoartegreusagasesticevaoriginal a răspuns:

Incearca sa petreci mai mult timp cu ea sa o faci sa uite de baiatul ala.