| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat foarte tare este clasa a 12 iar eu a 8 avem vreo sansa chiar daca eu am auzit de la sora celui mai bun prieten al lui ca lui ii place de mine, apoi eu am inceput sal plac mai ales el cind ma vede repede se intoarce dal prind cind ma priveste sau da capul in jos, e la fel ca mine asa si eu fac cind vad pe cineva de care-mi place, apoi cind este cu cineva pe coridor si eu la fel sunt se comporta ciudat e galagios, mai multe fete mau intrebat daca chiar mai intilnesc cu el dar noi nici nu vb si fetel aceste nu stiu ca mie imi place de el, dar am imi auzit ca el vb anul acesta cu o fata din cl 9 si ca aceasta spunea la fetel din clasa ei ca poate se vor intilni ca vb la mobil, in ultimul timp observa ca ma priveste mai mult. Oarei place de mine cu adevarat, cum poate unui baiat din cl 12 sa-i placa de mine, cind eu sunt a 8? Eu cred ca dai placea de mine imi propunea sa ma intilnesc cu el sau macar ar incpe sa v cu mine caci e mai mare si are mai mult curaj cai baiat, a incercat sa vb cu mine da pe mai departe se facea ca vb cu un baiat din clasa mea pe cind eu faceam toata boroboata. Dati-mi raspuns la intrebari va rog...Ma place cu adevaRAT?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Pooate te place cu adevarat si e mai timid si inca nu are curaj sa tio spuna.si tipa aia de a 9 a fost mai rapida si i-a propus ea sa fie impreuna.incearca sa faci si tu primii pasi.cauta sa ii afli id-ul, nr de telefon.cautati sa va gasiti și veti rezolva problema cu amorul

3 răspunsuri:
| anduta160 a răspuns:

Nu avem de unde sa stim noi cu exactitate daca te place dar te poate placea... exista acesta posibilitate, crede-ma iti spun din proprie experientzatongue

| buna si nebuna a răspuns:

Da e posibil ca unui baiat din cls a 12a sa i placa de tine...sti cum e dragostea nu are varsta. poate chiar este rusions si nu are curaj. Fa tu primul pas si dupa totul se va observva cu ochiul liber
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O intrebare pentru tine daniella... daca e in clasa a 12-a iar tu a 8-a de ce nu i-ar place de tine? E interzis?
Exact cum a spus si vally... poate este timid si nu stie daca tu il placi sau nu. Presupun ca daca ar sti asta nu ar mai fi asa timidwinking