| escroaca a întrebat:

Deci sambata asta am agapa >:, si imi km place de un coleg thinking Mereu glumim unul cu altul si as vrea sa iasa scantei in agapa... Da`nj cum sa ii dau de inteles laughing[Help;; )]

Răspuns Câştigător
| DoarEa_7369 a răspuns:

rolling on the floor))))))))))
Aoleeeeeu...
Agapaa.
de aia care se face la sf de generala fratilooooooor straight face

4 răspunsuri:
| escroaca explică:

Agapa=banchet chatterbox

| snepy a răspuns:

L'Agapa stiu ca e un hotel in Franta, acum nu stiu la ce te referi cu agapa, daca poti sa dai o definitie poate te putem ajuta happy

| zhady a răspuns:

Din cate stiu eu, "agape" este un cuvant religios si semnifica un fel de ospat la care participa crestinii.

Am impresia ca acest cuvant poate fii folosit si cu semnificatia de a lua masa cu o persoana sau mai multe perosane asa ca intre amici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai e si ea,, agapa``?!