| Irina24 a întrebat:

Deci se masturbeaza si fetele? daca da cum?

4 răspunsuri:
| GregHouse a răspuns:

Da, se masturbeaza. Si intrebi pentru ca ai aflat, esti socata si nu stii cum sa incepi. Hell no, pune burta pe carte, ca n-ai peste 12 ani!
Asa se duce dracului tara asta. N-ai intreba ce ai putea sa citesti in vacanta de Craciun care vine si in care probabil iti vei incepe viata sexuala cu facaletul maica-tii...

| Irina24 explică (pentru GregHouse):

Auzi am mai mult de 15 daca te int asa ca sugi n alta parte

| GregHouse a răspuns (pentru Irina24):

Sigur ai mai mult de 15. De aia nici un zici cat. Copchil oligofren ce esti!

| blari a răspuns:

Da se pot masturba si fetele, uite aici un site cate iti poate spune mai multe :P http://www.kudika.ro/......alegi.html