| anonim_4396 a întrebat:

Deci simt ca innebunesc. Cunosc un baiat de vreo 3 zile, pe net. Si am luat'o razna rau straight face. Pur si simplu mi se face dor de el si ma apuca plansul.
Nu ma pot concentra la nimic, perfect nu? Tinand cont ca am tezele acum :X. Sa mai plang si pe la scoala mai mult decat minunat. Ce e cu mine frustrated. Sa ma atasez asa, in halul asta de un baiat mi se pare ireal crying si ma inebuneste sitautia?

Răspuns Câştigător
| Gorillaz a răspuns:

Iti vine sa crezi sau nu, am fost si eu in aceeasi situatie, m am indragostit lulea de o fata de pe net, si chiar din alt oras, vorbeam cate 7 ore pe zi... e mai mult de discutat, daca vrei sa vorbim mai lejer trimite mi mesaj pe privat

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar repede te mai îndrăgosteşti, şi virtual!
Lasă mess-ul şi vezi că şcoala trebuie să te preocupe. Îţi bat tezele la uşă.
Pa, pa.

| didiDia a răspuns:

Nu e bine sa te indragostesti asa repede de un baiat, mai ales de unul pe care l-ai cunoscut pe Internet. Incearca acum sa-ti concentrezi eforturile si atentia spre invatat, mai ales ca ai scris ca ai tezele. Este posibil sa fie doar ceva trecator ceea ce ti se intampla acum cu acel baiat de pe Internet.

| RaZ4Ing a răspuns:

Te inteleg. nu prea ai ce face doar sa vorbesti cu el din ce in ce mai mult si sa te saturi de el... sau sa fiti impreuna. incearca bafta big grin

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Ma stai cuminte ca sunt o gramada de baieti laughing nu e el ultimul happy poate ca lui nici nu ii pasa de tine

| DAHAKA31 a răspuns:

Esti indragostia si ar fi bine sa dai inainte atat timp cat baiatul te place si tine la tine cm ti tu la el ar fi de preferat o relatie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hormonii astia isi spun cuvantul rolling on the floor).

| madistrez a răspuns:

Vad ca "luat-o" ai scris corect (sper ca nu din greseala) dar cu "iNNebunit" ce ai? "Nu ma pot concentra la nimic, perfect nu?" pai pe mine ma intrebi daca te concentrezi perfect sau nu? si nici daca te iNNebuneste situatia nu stiu prin urmare si asta ma intrebi degeaba