| xBiscuiteee a întrebat:

Salut deci am o problema. si nu stiu de unde sa incep..Am fost cu un baiat o luna si apoi nu stiu pur si simplu mi-a venit ca nu-l mai plac si am fost atat de idioata incat sa nu mai vorbesc cu el si sa fac niste chestii intentionat ca sa ne despartim..si cand credeam ca totul o sa fie minunat daca ne despartim :]] Ghiciti ce: acum il plac de 1000 de ori mai mult doamne numai cand il vad ma apuca plansul ca am fost proasta si stau si plang si ma gandesc... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Vorbeste cu el poate daca nu este orgolos va impacati

2 răspunsuri:
| PandaEcrazy a răspuns:

Ii spui ca ai fost fortata de mama ta sau de nu stiu ce ruda de a ta, de ceva verisoara care te avea cu ceva la mana si ai facut cum a zis ea pentru ca nu vroiai sa afle tatal tau de exemplu. nu cred ca daca ii spui ca asa ti-a veit tie sa te desparti de el el te va mai vrea inapoi, succes

| mvdan76 a răspuns:

Ce poti sa faci! cauti sa-l cuceresti din nou.