| MyMy_3116 a întrebat:

De cateva luni imi place foarte mult de un baiat. El verisorul prietenei mele cele mai bune si este mai timid de felul lui.Am incercat sa'l faca sa inteleaga ca il plac si poate am reusit intr-un fel :el a sunat-o pe verisoara lui si a intrebat-o daca stie ceva in genul acesta insa ea a spus ca nu stie daca il plac sau nu.La ceva timp i-am zis sa-l intrebe ce parere are despre mine si el a zis ca ii sunt simpatica. Ce sa cred? Am vreo sansa sa ma placa? Oare sa ii spun ca il plac? Voi ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| LastWord a răspuns:

Poate ca el este timid cand esti tu prin preajma, si ca isi pune aceeasi intrebare ca si tine doar ca asteapta sa faci tu primul pas. Eu zic sa incerci sa ii spui. Stii vorba aia.incercarea moarte n-are? Succes happy

4 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Cum ai zis si tu e timid deci, daca a zis ca ii esti simpatica ai sanse ca doar nu a zis si el doar asa.

| lime_3980 a răspuns:

straight face aaa tu ce crezi? Pe bune acum, zi-i sau intalniti-va undeva e mult mai usor.

| mihay88 a răspuns:

Daca a sunat-o pe verisoara lui sa o intrebe de tine eu cred ca il interesezi in anumita masura. eu zic sa faci rost de id-ul lui sau de numarul de telefon si asa din una in alta, sa ii propui sa iesiti pe undeva, la un suc sau o prajitura, iar acolo veti putea discuta mai multe. multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu te sfatuiesc sa-l intrebi tu ce parere are despre tinekiss