| georgy7165 a întrebat:

Deci stiti ca v-am spus ca imi place de un baiat, dar el avea prietena.Acum nu mai este cu ea pentru ca s-au despartit de doua saptamani.Am vorbit cu el pe mess si mi-a spus ca nu are prietena acum.Eu il plac si as vrea sa fiu cu el. Dar nu stiu ce sa fac pentru ca am avut mai demult sansa sa fiu cu el si nu am vrut.Acum nu stiu daca mai vrea el. Ce as putea face? Puneti-va in locul meu. Ce ati face?

Răspuns Câştigător
| sticss a răspuns:

E simplu. incearca sa ii bati apropouri si daca vezi ca nu merge ii spui verde in fata ce ai de spus poate poate iese ceva. incercarea moarte nare asta o faci doar in cazut de il placi cu adevarat. dar daca u l-ai refuzat odata. e cam greu dar poate e unul dintre baieti aia care se lasa usor. daca tea placut sau te place. vezi ce faci :*

7 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

Eu in locul tau asi incerca. daca zice ca nu are iubita inseamna ca ai drum liberhee hee (fara sa ai vreo experienta cu o tipa crizata care vine sa te paruiasca laughing s-au mai vazut cazuri )
zic sa vezi cum merge treaba, daca nu incerci n-ai de unde sa stii ca el nu vrea. sa nu te gandesti la chestii de genul " sigur nu ma vrea" sau " ce ma fac daca ma refuza" lucrurile astea te descurajeaza, mai bine gandeste-te cum ar fi daca te acceptawinking

| vyolycy a răspuns:

Stii cum se spune:"incearca-ti norucul"vezi daca se mai poate ceva.incercarea moarte n-are nu cred ca ai nimic de pierdut.mai vorbeste cu pe mess mai mult si vezi in ce apa se scalda, vezi daca iti da de inteles ca ar vrea sa fie cu tine si poate asa o sa stii ce ai de facut...parerea mea

| johnyjohny2006 a răspuns:

Eu zic sa incerci si ai sa vezi ce o sa se intample... dai de inteles ca tziai schimbat parerea...si. nu se stie

| RoxanaCher a răspuns:

Mai bine incearca ca sa nu regreti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fi proas... scuze laughing bleaga icnerca`ti norocul poate si el crede ca nu are sanse cu tine. ca l`ai m`ai refuzat etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine faci in felul urmator, il inviti la tine (ai grija sa fie parintii plecati) si il astepti in neglije (chiloti si atat) si cand intra la tine in casa, cazi in genunchi, ii faci un sex oral si dupa ce ejaculeaza il cavitatea ta bucala si inghiti secretiile dragostei, il intrebi daca vrea sa fie cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine faci in felul urmator, il inviti la tine (ai grija sa fie parintii plecati) si il astepti in neglije (chiloti si atat) si cand intra la tine in casa, cazi in genunchi, ii faci un sex oral si dupa ce ejaculeaza il cavitatea ta bucala si inghiti secretiile dragostei, il intrebi daca vrea sa fie cu tine.