| кא๔ a întrebat:

Off!
Nu stiu ce sa mai fac.
Imi place de un baiat foarte foarte mult.
El a fost cu cea mai buna prietena a mea.( asa l`am cunoscut) si s`au despartit.
Eu nu am avut curaj sa-i spun ce simtt... Si acum vorbim foarte multt ne sunem multe lucruri dar problema e ca el nu stie cat de mult il plac si ma rugat sa vorbesc cu prietena mea sa ii mai dea o sansa.
Si eu l-am ajutat.
Cand am vorbit cu ea si i-am ziss sa se impace cu ell. Nu mai puteam aproape plangeam. Dar e prietena mea si nu vreau sa intervin intre ei.
Ce as putea sa fac?
Sfaturi.plzz

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Nu stiu daca s-ar merita sa strici o prietenie pentru un baiat, eu cel putin asa gandesc.imi pare rau daca te deranjeaza raspunsul meu, cert este ca eu in veci nu as putea sa fiu cu un baiat care a fost cu cea mai buna prietena a mea! pentru simplu fapt ca as simti ca o tradez.

1 răspuns:
| unicalone a răspuns:

Spune-i ce simti pentru el si, si el poate simte acelasi lucru pentru tine dar n-are curaj sa tio spunabig grin