| coloratcurcubeu16 a întrebat:

Deci sunt clasa a 10a si vreau sa ma mut la un alt liceu, in alt oras.
Trebui sa astept un semestru sau ma pot muta si acum?
Cred ca o sa stau in gazda si vreau sa imi spuneti cei care au stat cum e din propria experienta, va rog. Dau funda celui mai explicit raspuns.

8 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu iti recomand sa faci acolo dragoste si/sau sex, de asemenea nici la gazda sau la camin.

| coloratcurcubeu16 explică (pentru minrest):

Nici nu ma gandeam sa fac asta lol
Eu doar voiam sa stiu cum e sa stai in gazda, cu proprietarul etclaughing

| minrest a răspuns (pentru coloratcurcubeu16):

Am zis ca iti e rusine sa intrebi direct daca sa faci sex, dar asta te intereseaza, si atunci ai pus intrebarea la categoria ''Dragoste si Sex''.

| coloratcurcubeu16 explică (pentru minrest):

rolling on the floor)
Am pus o categorie la intamplare, nu ma intereseaza sa fac sex sau mai stiu eu ce.

| minrest a răspuns (pentru coloratcurcubeu16):

Da'ce tu nu stii ca trebuie sa postezi la categoria corecta... esti timid si ai aratat ce vrei prin categorie. Altfel incalcai regulile TPU, si stiu ca nu vrei asta.

| coloratcurcubeu16 explică (pentru minrest):

Clar asta vreau.
Si sunt fata, btw

| minrest a răspuns (pentru coloratcurcubeu16):

Cum tu ai postat la ''Dragoste si Sex'', am zis in gluma ca urmaresti dragoste sau sex. Sau ambele. Daca esti fata ce? Tu de ce crezi ca sunt categoriile?

| Necunoscut112 a răspuns:

Fără "deci".