| myru_6393 a întrebat:

Buna TPU vreau sa merg in seara asta la denii dar sunt pe stop sad am auzit ca nu e pacat daca sunt virgina sa intru asa in biserik e adevarat? eu una nu vreau sa intru neaparat in biserik macar la usa :d dau fundita big grin da va rog raspundeti repede

Răspuns Câştigător
| Filip_9704 a răspuns:

Desigur ca poti sa mergi.
Dumnezeu ne intelege problemele, cu siguranta nu ar vrea sa te tina departe de biserica. mergi cu increderewinking
Funda?

2 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Nu inteleg de ce e un pacat sa intri in biserica cand esti la menstruatie... Si chiar daca ar fi un pacat, pana la urma unde se aduna pacatele astea, patesti ceva? straight face
Eu zic sa te duci, dupa parerea mea nu e nici un pacat!
Doamne! religia asta a fost inventata de niste poponari misogini...

| daiannna_9951 a răspuns:

Buna iubita mea da e adevarat e pacat dar poti merge numai sa nu pupi incoanele eu asa stiu nu sunt parinte:-ssad!