| RaVuL a întrebat:

Deci TPU am 15 ani si sunt blond si si parul de pe maini si picioare este blond doar la organu genital este negru. Ce vreau sa va intreb este ca sub brat n prea am par sa zic am vreo 10 20 fire de par da sunt bolnde stiu ca depinde si de dezvoltare dar nu stiu vad alti baieti la basket blonzi si au mai mult par ca si mine
poate e o intrebare prosteasca dar va rog care stiti sa imi raspundeti...
FUNDAA

5 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Corpul uman difera, dar daca este blond, esti un norocos!
Daca te epilezi, cu timpul va deveni negru!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu parul il face pe om...

| darrio2007 a răspuns:

Corpul uman difera de la un individ la altul.Asa ca nu ai ce face.Accepta-ti corpul asa cum este.

| Neighborhood a răspuns:

Ba frate, ar trebui sa te bucuri ca nu esti paros... ai sa vezi ca pe la 20 de ani esti gorila. (fuge fetele smug ) Si eu am fost la fel ca tine, nu e o problema asta. Bai copii ba oh go on

| flo28 a răspuns:

Bucurate de adolescenta cat mai poti lasa parul o sa creasca el si atunci vei vrea sa scapi de el, o sa scapi de el pe la 50 si ceva cand de pe cap va migra pe spate laughing