| geogeo_5789 a întrebat:

Deci, TPU laughing. Am un tip in clasa si mereu vorbeste cu mine si astazi vru sa ma intrebe daca am un pix si cand ma intreba de abia isi mai gasea cuvintele si incepu sa zambeasca, ..se uita mereu la mine, se uita in ochii mei si apoi rade... oare ma place? ( tin sa mentionez ca i-a mai placut de mine ) multumesc big grin funda

Răspuns Câştigător
| momo0988 a răspuns:

Probabil te place dar e mai timid de fel si se emotioneaza in prezenta ta happy daca iti place si tie de el atunci e bine...dar daca nu iti place si il eviti mai tarziu s-ar putea sa fie invers si nu cred ca ti-ar placea asa ca bafta big grin

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu stiu daca te place sau nu, dar el nu-si gasea pixul...

| Dariusuu a răspuns:

Cu siguranţă te place.

Acum întrebarea e dacă tu ai vrea să fii cu el.

Succes.

| Cristiann25 a răspuns:

Olteanca mica ce esti!