| anonim_4396 a întrebat:

Deci TPU in urma unui contact sexual neprotejat. pot ramane insarcinat tinand cont ca el nu a ejaculat in mine! raspundeti cat se poate de sincer va rog.

10 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Sunt sanse de 50% sa ramai insarcinata pentru ca uneori mai intra "sperma" fara sa isi dea seama. deci ar trebui sa faci un test sa fi mai sigura happy

| briosicabriosel a răspuns:

Cei de pe aici nu au trecut prin asa ceva de spun NU eu zic Da, eu am ramas

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Poi sunt si riscuri, dar daca tu esti sigura ca nu a ejaculat in tine inseamna ca nu are cum :* Deci nah fa si tu un etst de sarcina sa vezi dar eu zic sa stai linistita

| UnbornChild a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaMra a răspuns:

Well.insarcinat nu. poate insarcinata.

| ToxicAddy a răspuns:

Deci nu ai de unde sa stii...Cateodata iti dai drumul fara sa stii.Mai bine ai face un test pentru binele tau

| price a răspuns:

Daca a fost prima ejaculare nu, daca a fost la a doua sau a treia sunt posibilitati teoretice insa nu se intampla mereu, pot ramane dupa o ejaculare si spermatozoizi care sunt mai "lenesi" si exista acesta posibilitate...insa ai grija poti lua si pilula de a doua zi daca se intampla vreun accident, multa atentie nu va lasati furati de euforia de moment costurile sunt grave...:*

| bogdy2403 a răspuns:

Nu potihappy

| bogdy2403 a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata...