| anonim_4396 a întrebat:

Deci TPU in urma unui contact sexual neprotejat. pot ramane insarcinat tinand cont ca el nu a ejaculat in mine! sia scos penisul din vagin cu vreo 5-7 secunde inainte sa isi dea drumult raspundeti cat se poate de sincer va rog.

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da, se poate, există riscuri.

| ColaCola a răspuns:

Da exista sanse.chiar foarte mari. uite-te la aceasta utilizatoare http://www.tpu.ro/utilizator/cowj/intrebari/ care a facut la fel ca tine:*. Sper ca tu sa ai mai mult noroc. Uite-te la intrebarile ei si vei afla ca va avea un copil.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca ti-a ejaculat in gura nu altfel da!

| briosicabriosel a răspuns:

Si eu ma jucam la fel, pana am aflat ca peste 9 luni pot fi si mamica, dupa parerea mea, da poti ramane! mai bine ne apucam pe folositul prezervativelor

| Simo18 a răspuns:

Nu ramai insarcinata, stai linistita! laughing

| SorinaM30 a răspuns:

Insarcinat cu siguranta nu, insarcinata slabe sanse! laughing). Daca e asa cum zici, sansele sunt muuuult prea mici ca sa-ti faci griji. Dar nah, cine stie ce e cu alea 5-7 secunde. Voi stiti ce ati facut. happy

| price a răspuns:

Nu, nu ai cum sa ramai insarcinata, cu exceptia unui sg lucru, se intampla ca atunci cand este la al doua ejaculare sa mai ramana spermatozoizi ceea ce teoretic ar putea aduce accidentul, mare atentie insa...