| Sergiu6666 a întrebat:

Deci TPU trebuie sa va zic faza asta si dupa astept si sfatul vostru :3
Asa asera am ramas singur acasa ca amei au plecat la bunici si sa nu ma plictisesc am chemat un prieten la mine sa ne jucam fifa ei bine asta dupa vreo 3 ore o sunat-o pe iubita lui si a chemat-o la mine bun pana aici ii ok na si dupa ce ne-am plictisit noi am mers la culcare ei vroiau sa faca sex asa ca i-am lasat in camera mea si eu am dormit in sufragerie faza e ca pe la vreo 2 si ceva m-am trezit si am mers la baie si din obisnuinta fiind si somnoros am intrat in camera mea fara sa imi dau seama ca ei sunt acolo dar problema era ca prietenul meu nu era in pat ca iesise la o tigara pe scari era doar iubita lui goala in pat eu nu am obesrvat si m-am bagat in pat langa ea dar fara sa fac nimic cand o venit asta inpoi o inceput sa faca scandal ca ce caut cu iubita lui in pat + ca ea era si goala dar eu nici nu am stiut pe moment ce se intampla si cand am incercat sa-i explic s-a suparat ca fraierul si acuma nu mai vorbeste cu mine nci cu iubita lui faza e ca fraieru nu intelege ca eu nu am avut nici o intentie sa fac ceva cu iubita lui eu doar gresisem camera deci ce sa dracu sa mai fac sa inteleaga bou asta ca nu voiam sa eu trag lu gagicasa? rolling on the floor)

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Explicati-i, tu si ea, ca nu a fost nici o intetie sa faceti sex, ci doar o greseala de orientare( ai gresit dormitoarele). Daca ii explicati ca a fost o greseala, cu siguranta va intelege si el situatia.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mortala povestea dar totusi de ce te-ai pus langa ea daca toti erai trezit la realitate si ai vazut e prietenu tau e afara si ea singura in pat?

| Sergiu6666 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Pai faza e ca dupa ce m-a trezit el am realizat ce am facut rolling on the floor)
eu am mers direct din baie la mine in camera am tras patura pe mine si somn direct si curva aia nu o zis nimic se uita la mine cand ala facea scandal -_- laughing))

| spiridusuanonim a răspuns:

Asta e problema ca nu iai facut nimic, ca daca ai fi penetrato nu sar mai fi suparat si ar fi mers el in camera cealalta laughing

| Doub a răspuns:

laughing)))).

| 1DeadMemories a răspuns:

rolling on the floor)asta da peripetie.

| Sergiu6666 explică (pentru 1DeadMemories):

Lasa nu mai vreau chestii din astea rolling on the floor

| RedDeath a răspuns:

Mai, deci asa intamplare, a I-a! rolling on the floor Deci sa il iei frumusel, il scuturi oleaca si ii spui ce ai de spus.