| anonim_4396 a întrebat:

Deci uitati : Acum cateva zile unele colege din clasa neau zis pe mine si inca 2 fete 1 fosta prietena inca tin mult la ea, pe fata acea a luat-o la perchezitionat si a intrebat cine stie ca fmz jumate au afirmat da apoi la fost prietena aproape toti si chiar si ea apoi la mine toata lumea in afara de fosta prietena. MENTIONEZ NU ERAM LA SCOALA ATUNCIA. A doua zi prietenul impreuna cu ea si ina o fata mi-ar fi zis ca as fi fortat un baiat sa traga din tigarea mea si ca mai multe fete ar fi mintit ca si pe ele Eu am inghitit gogosa ca fraieru si am inceput ca dc, cum ati putut sa mintit etc EU NU AM FOTAT PE NIMENI apoi am aflat de la cel mai de incredere tovars al meu ca fosta prietena l-ar fi fortat pe ala Nu la fortat iar fi zis ia un fum insistent si ala a luat si a pufait putin in Fine VOI DE CE CREDETI CA NU A RIDICAT MANA CA FUMEZ INKA TINE LA MINE SAU DOAR SA NU ZIC SI EU CA SHI EA FUMEAZA?

3 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Iti bati capul cu niste lucruri stupide, mai bine pune mana si invata.

| BonneLess a răspuns:

Ea nu tine la fortat pentru ca si el a mers si nu a recunoscut ca fortat pe el dar nu mai mergem in oras prietena la perchezitionat si baiatul a recunoscut.

| 69dacăvrei a răspuns:

Doamne, n-am inteles nimic. laughing