| flavius619 a întrebat:

Daca parinti mei fumeaza si eu fumez ei ma vor simnti pe mine daca fumez?

5 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da.In primul rand, daca nu se fumeaza in casa.In al doilea rand, daca parintii nu au fumat pentru mai mult de o ora!
Nu te vor simti numai daca tu intri imbibat de fum si ei sunt cu tigara in mana!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Ce-mi dai bre, nefolositor? Ca doar nu l-am indemnat la fumat!
Eu i-am povestit din experientza mea, am trecut si eu prin asa ceva si intram cu frica in casa! Nu m-au "mirosit" niciodata si la un moment dat le-am spus eu singura(de bunavoie si nesilita de nimeni) ca fumez!

...nu va continua!

| nashu40 a răspuns:

In principiu nu, pentru ca si ei sunt obisnuiti cu mirosul fumului de tigara. Totusi, depinde de...nasul mamei tale! happy In general mamele au un miros fin laughing. Eu am mancat o bataie zdravana de la mama, cand aveam 10 ani, doar pentru ca m-a "mirosit"! >))
Bafta!

| Angel0 a răspuns:

Instant.

| croissant a răspuns:

O sa si dea seama la unele aspecte cum ar fi: o sa iti ingalbeneasca dintii, iti miroase gura de la tigara, fumul de tigara o sa ramana prin haine. In concluzie DA o sa si dea seama happy fundabatting eyelashes