| FAQ1 a întrebat:

Deci... va rog sa imi spuneti unde sa imi lovesc adversarul pentru al scoate din lupta usor si rapid, adica nu vreau sa ma lungesc, sa ii dau 1 pumn sau 2 si sa lesine, dar sa nu il omor, adica sa imi ziceti punctele vitale intr-un fel laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba daca e bataie de strada e foarte simplu.procedezi in felu urmator daca vrei sa o termini repede:il astepti sau te duci la el fara sa banuiasca nimic.il ficsezi bine si ii tragi un pumn in nas cat poti u de tare sau in gura depinde unde vrei u. dar cand ai dat lovitura sa fie atat de puternica incat ala sa nu isi dea seama ce la lovit.in plus daca a cazut jos ii tragi un picior dupa ceafa sa te tina minte dar daca iai rupt nasu sau dintii te tine minte oricum.sau daca vine la tine sa te bata ala. te faci ca esti prost asa si cand nu se asteapta ii tragi un pumn preferabil in nas(sa stii de ce zic mereu sa ii dai in nas. lovesti in nas deoarece o lovitura puternica in nas lasa lat pe oricine. te cuprinde o moleseala si automat cazi)dar lovitura decisiva pentru ca daca tie frica sa dai mai bine iti iei 2 palme decat sa iti iei bataie. lovitura sa il scoata din joc pe adversrul tau.si in plus cand te bati dai si in stanga si ni dreapta pumnii.si nu te opresti asta deoarece ala daa se ridica ai mancat bataie sigur.deci in concluzie lovesti in zona fetei preferabil barbie nas gura dar daca te ia pe neasteptate dai unde apuci dar numai sa dai.si in plus loviturile puternice care sa scoata din joc un adversar. sper ca te va ajuta.pe mine pana acu asta ma ajutat

6 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Hei! pai un picior la penis si gata rolling on the floor in 4 labe sta rolling on the floor la mine functioneaza :d devil

| simiiii a răspuns:

Iar daca esti fata/baiat inteligent/a laughing il/o poti face doar din cuvintebatting eyelashes trebuie sa stii cand si cum sa ii dai replica :*

| Sperman a răspuns:

Uita-te la filmele de **** cu Karate Kid. laughing

| ELLSSA a răspuns:

Punct ochit, punct lovit.
De preferabil " cutia cu viteze", sigur nu o sa moaralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai un pumn da la de la moldova direc in barba si l-ai lasat lat

| beauspirt a răspuns:

Cel mai vine ii sa ii dai un bumn sub barba ii pe jos garantat