| AnonimMan a întrebat:

Salut am o intrebare eu nu prea le am cu bataia dar intr-o lupta daca ar fi sa ma bat cu cineva unde ar fi cel mai bine sa lovesc adica sa-l termin usor si rapid.

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

La coitze.
Dai dracu' un pumn in fata.Cei care mai au chef de bataie mai primesc o portie.
Nu te lua dupa astia care zic sa il lovesti in ala de la gat sau in orice alta parte care poate sa provoace moartea. Poti sa fi acuzat de crima. Daca el a inceput si a dat in tine si tu l-ai lovit acolo o singura data si a murit prostu' normal ar trebui sa fie aparare daca nu ai fost obsedat dupa ce a dat sa il omori

2 răspunsuri:
| LittleMønster a răspuns:

La oo.laughing

| MioaraParalescu a răspuns:

Sa il lovesti in gat unde e marul lui adam, dar s-ar putea sa se sufoce, la ficat sau in stomac daca lovesti bine pentru ca il lesi fara aer, si inca o tactica care chiar functioneaza este de ajuns sa il lovesti cu palma cat poti tu la ureche si isi pierde echilibrul garantat si cade pe jos.Degeaba il lovesti in moaca daca nu stii sa dai ca nu prea are nici un efect doar te lovesti la pumn.Dar daca zici ca nu prea le ai cu bataia cel mai bine ar fi sa nu aplici nimic din ce ti-am spus.Cand esti intr-o bataie si ti-e frica esti pierdut.