| blackSangel a întrebat:

Deci... vara trecuta am intrat intr-o relatie cu un prieten mai vechi si chiar daca ne stiam de mult nu ne cunosteam asa de bine si dupa ceva timp de relatie intr-o zi cand eram la el acasa (dar eram cu mai multe persoane) mia soptit la ureche ca vrea sa faca dragoste cu mine si eu m-am blocat efectiv (sunt virgina si am ap 16 ani )in aceeasi zi seara dupa ce a plecat toata lumea si am ramas numai noi infine am inceput sa ne sarutam si sa ne dezbracam (eu eram pregatita) dar cand a ajuns la pantaloni eu m-am blocat si l-am refuzat si de at nu a mai incercat (inca suntem impreuna ). Oare dc m-am blocat? poate nul iubesc suficient? tinand cont ca eram precatita si el e cel mai romantic si mai grijuliu baiat din lume!

1 răspuns:
| Muppet a răspuns:

Poate ca de fapt nu erai pregatita pentru un act sexual. mai ales ca esti virgina si ai 16 ani.Totusi nu te grabiwinking