| Tzygy a întrebat:

Deci... vreau sa ma despart de o fata, cu care m-am intalnit doar o data, dar ea zice ca e moarta dupa mine si mi-a povestit multe despre fosti ei preteni, si a suferit cica, si nu vreau sa sufere, help rapid pleasebatting eyelashes!

13 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

O iei frumos si ii spui : uite baby, eu nu pot sa te privesc ca pe iubita mea, esti pentru mine mai mult o sora, o amica ft ft buna si apropiata, imi esti ft draga, dar nu pot sa stau cu tine asa sa te privesc ca pe o iubita. chiar imi pare rau, sper sa intelegi sa nu te superi, si sa ramanem prieteni ft ft apropiati!
:* mult succes, ai mare mare grija!

| Dennys1521 a răspuns:

Pai mha...o bagi pe aia.m-am gandit bine, si am ajuns la concluzia ca nu te merit...mai bine acum.mai tarziu se va atasa de tine si va fi mai greu!

| ionela22 a răspuns:

Mai bine spune-i cat mai repede ca este mai bine decat sa o mai amagesti, totusi e vb doar de o intalnire.O sa sufere un pic dar mai bine esti sincer si corect decat sati bati joc de sentimentele ei

| Ambasada a răspuns:

Heyy.Poate te'a sperit faza cu "nu mai vrea sa sufere"...
Adica tu ai de gand sa o faci sa sufereraised eyebrows?laughing
Ma rog.Problema ta talk to the hand
De aici ai cateva posibilitati :
Ori esti sincer si ii spui:
"Nu merge intre noi, ma tem sa nu te fac sa suferi[foloseste cateva cuvinte jignitoare in numele tau.astfel nu se v'a simtii vinovata sau...v'a suferii chatterbox]deci,ma tem sa nu te fac sa suferi,sunt un baiat cam idiot,si cam neatent si esti o fata speciala, nu vreau sa te supar, mai bine ramanem niste prieteni foarte apropiati:X:X! [da da rolling on the floor]
Si mai e varianta...
"Nu cred ca v; a merge intre noi. avem caractere cu totul diferite.si nu prea avem lucruri in comun:-sMa tem sa nu te fac sa suferi [Pui accent pe ce se teme ea. pentru a o face sa te creada si sa fie de acord, si incearca sa fi cat mai convingator!laughingstiu ca e greulaughing]
Ma tem sa nu te fac sa suferi.asa si...mai poti zice esti o fata tare frumoasa dar nu merge intre noi...Nu vreau sa fi suparata vom ramane oricum prieteni smug:X" [sigur sigur rolling on the floor]
Sau mai poti baga chestii cum ar fi "Nu te meritrolling on the floor sau...Ai un suflet prea bun pentru. mine rolling on the floor"
Sti am avut o prietena care vorbea intr'un prin mesaje cu prietenul ei de pe telefonul meu :-llaughingDe acolo chestiile astearolling on the floor
Succes

| Loola_4761 a răspuns:

Pai : 1.Stiu ca nu este treaba mea, dar de ce vrei sa te desparti de ea ca doar o data v-ati intalnit...te'a deranjat ceva la ea sau ce? si 2.Ar trebui sa ii spui cu tandrete, finutz ca nu mai puteti fi impreuna, dar eu sunt in ceata si am gandesc de ce ai vrea sa te desparti de ea cand stii ca a suferit mult inseamna ca tu te'ai bagat cu ea numai ca sa incerci sa vezi cum este nu ca o iubesti straight face pup :X:* fundita? big grin

| Ombladon1 a răspuns:

Incearca sa fi un pic nesuferit. Fa-o pe ea sa se desparta de tine! Eu cred ca asa este cel mai usor.

| DavidDj a răspuns:

Ei bine din experiente proprii iti spun ca daca vrei sa te desparti de o fata si ea iti povesteste ca a suferit multi si chesti cel mai bine e sa o faci tu pe ea sa te paraseasca.Suna un pic ciudat dar merge, asa tu vei cadea victima si iti vei face mai repede o realtie noua:d. Sper ca te-am ajutat

| DamnedDark a răspuns:

Ar mai fi o varianta sa devi ce nu vrea ea sa fi sa se desparta de tine

| DamnedDark a răspuns:

Ar mai fi o varianta sa devi ce nu vrea ea sa fi sa se desparta de tine ca sa nu se supere

| SerjRap93 a răspuns:

Incearca sa te indepartezi de ea cu timpul, si nu sta cu ea doar pentru ca nu vrei sa o faci sa sufere pentru ca te va iubi tot mai mult si va suferi tot mai tare.bine exista riscul sa te indragostesti si uh de ea cu timpul si atunci totul ar fi minunat...treaba tawinking

| sergiuboanta a răspuns:

Ma pune-o sa asculte melodia aia a lui gues who-decat sa minti va merge
eu asa am facut

| nourius a răspuns:

Ma de fa si tu sex de trei ori si tot asa pana ori se plictiseste dupa faua sa se indragosteasca de tine

| Elena_6112 a răspuns:

Pai,vorbeste cu ea si spune-i adevarul. Incearca sa o convingi ca asa e cel mai bine pentru amandoi.Ar trebui sa inteleaga. happy