| noOnexoxo a întrebat:

Deci... vreau sa ma despart de o fata, cu care m-am intalnit doar o data la o petrecere si mno ne-am sarutat(mai pasional) si ea o ramas cu ideea ca suntem un cuplu si mi-a povestit multe despre fosti ei preteni, si a suferit cica, si nu vreau sa sufere, help rapid!

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Daca ai ramane impreuna cu ea si nu o placi asta ar rani-o mai mult.Dar desigur si daca i-ai spune ca nu poate fi nimic intre voi s-ar supara.Totusi se zice"Raneste-ma cu adevarul nu ma linisti cu o minciuna".O data si-o data tot va trebui sa i-o spui.Eu zic sa i-o spui cat inca nu exista sentimente atat de mari si puternice intre voi.Altfel mai tarziu adevarul o va rani si mai mult.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incearca sa va vedeti din ce in ce mai rar, dar din cand in cand totusi mai sarut-o. Dar mai putin pasional.

| KarinaV a răspuns:

Spune-i ca era doar pentru distractie. Parerea mea, nu trebuie sa te sacrifici pentru fiecare suflet. Be a man dude ^^ O sa mai mergi la petreceri si poate iar faci asta si trebuie sa te obisnuiesti cu momentele de genul asta si sa stii sa le rezolvi. Succes