| BuBuZa nU Mai cReDe iN PoVeStI a întrebat:

V-am povestit ce s-a intamplat cu iubitul meu... acum m-am hotarat si vreau sa ma despart de el, dar cum fac asta? Nu vreau sa sufere sau sa ii para rau ca a stat 7 luni cu mine... nu vreau sa risc sa ma cert cu mama mea sad Help!

Răspuns Câştigător
| kidda55 a răspuns:

Ftsad

eu ti'am spus... daca uh crezi ca este cel mai bine'e sa te desp d el fa'o!

dar daca sti ca nu poti trai fara el...nu te mai gandi la prostii din astea

fi si uh optimistahappynu are cum sa afle matha...credbig grin

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat nu te desparti de el, altfel vei regreta. Daca totusi ai luat o decizie, eu zic sa purtati o discutie civilizata : asa e cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai sms de ex scuze da nu mai vr sa fiu cu tine si gta

| laura_5199 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa ii spui baiatului pur si simplu sa fi sincera sa ii dai argumente(daca ai) asa incat sa poata intelege motivele tale iar daca ati petrecut frumos timpul impreuna nu are de ce sa regrete ca ai trecut prin viata lui!