| darkknight9 a întrebat:

Imi place de un baiat de 19 ani si eu am 15 ani. credeti ca am vreo sansa sa fiu cu el avand in vedere faptul ca ne stim doar din vedere(ne vedem doar la biserica)? intr-un timp se uita destul de des la mine dar acum parca nici nu ma observa. mie imi place de el de un an si ceva. acum ca este cald stau afara nu mai stau in biserica. cum as putea sa ii atrag atentia? sa il fac sa intre in discutie cu mine. multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| hotshotb a răspuns:

Lasa-te de glume de genul asta.Mi se pare ca ar trebui sa fii cu baieti de varsta ta.Si daca chiar vrei ceva ar trebui sa vb tu cu el cu toate ca nu stiu ce o sa faci.Ptr ca daca il interesa te baga el in seama de cand tot zici tu ca se uita la tine...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bagi omu la paranie pentru corupere de minori. gaseste ti pe unul de varsta ta.

| BEmanuel87 a răspuns:

Stai, stai, stai. Deci tu vrei sa imi spui mie ca amandoi va duceti la biserica, da' tu, la cei 15 ani ai tai, ai ganduri cu el? Tare.

Pai daca vrei vrajeala aia religioasa, atunci "roaba Domnului, slaveste-ti Dumnezeul si invataturile lui si nu te abate de la calea credintei".

Daca nu... atunci fii o curva inteligenta si manipuleaza-l pe el sa se apropie de tine, ca sa nu para ca esti chiar atat de imorala pe cat esti de fapt. Succes!

Răspuns utilizator avertizat