| adelina_1998 a întrebat:

Decii, am un prieten si mereu el ma excita, imi pune mana pe fund sau ma mangaie pe picioare mdar eu niciodata nu ii fac nimic...eu cred ca asteapta si el, dar eu nu am curajul si nu stiu cum sa-l excit, ce sfaturi imi dati? (in afara sa ii pun mana pe ***)? decii?

Răspuns Câştigător
| CookieMonsterRawr a răspuns:

Pai, intai trebuie sa vezi daca tipul iti pune mana pe fund si te excita cu un scop. Altiii fac asta doar de distractie. Si nu stiu... Totul aici tine doar de ambitie. gandeste-te usor usor sa ii pui mana pe piapt. apoi pe gat.si sa il saruti. Si chiar daca ganduul tau spune nu, nu fii fraiera! Nu fa asta. Continua happy NU ai nimic de pierdut :*...SUCCES love struck fundabatting eyelashes

9 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai sarutal pe gaat si piept, pe burta, sarutal frantuzeste, punete cu fundul in bratele lui...

| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Sa-i pui mana pe ***? laughing trebuia sa pui 4 ****. Si nu inteleg de ce te deranjeaza ca nu ii faci nimic. Te simti vinovata? laughing, Lasa-l doar pe el sa iti faca. Daca iti bate apropo atunci sa ii sari in ajutor.Bafta!

| push2gl a răspuns:

Fa-i un masaj

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Nu prea ai cum, decat daca te iubeste, si daca chiar tine la tine se exita si cand te saruta

| RockLegend a răspuns:

Ai putea sa il mangai pe fata sau pe corp. sau sa ii vorbesti cu o voce seducatoare (mereu merge). ma rog incearca si tu vezi cum poti sa il exciti smug

| Mia a răspuns:

Majoritatea baietilor se excita cand ii zgarii pe spate(dar nu sa-i ranesti, asa mai senzual) si cand te joci in parul lor...vezi daca merge si la el.

| emodoll666 a răspuns:

Un sarut senzual si o atingere tandra in zona gatului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si alaturate Comunitatii de Romani din New World.
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul
Romania are nevoie de tine!Hai Romania!

| lkxxx09 a răspuns:

Primul pas e mai greutongue ca dupa nu o sa-ti fie greu... bea ceva inainte.si alte variante nu prea ai.acolo ne excitam cel mai tare. daca tot nu o sa ai curaj freacte de el. danseazai ceva.bft