| adelina_1998 a întrebat:

Decii , am un prieten si mereu el ma excita ,imi pune mana pe fund sau ma mangaie pe picioare mdar eu niciodata nu ii fac nimic...eu cred ca asteapta si el , dar eu nu am curajul si nu stiu cum sa-l excit ,ce sfaturi imi dati? (inafara sa ii pun mana pe ***)? decii? FUNDA !

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Il saruti incet pe gat, pe dupa ureche, ii musti (dar nu in serioslaughing ) urechea sa o musti cu buzele sa zicem dar si cu dintii, sau mergi pe la spate si tot asa il saruti pe gat, daca esti pe la spate poti sa duci mana incet incet de la piept in jos inspre abdomen pe burta si dupa aia urci in sus iar(nu zic nicaieri sa ajungi la...) cand va sarutati ai putea sa stai la el in brate dar ca si cum ai face sex doar ca te saruti numa cu picioarele la spatele lui ca un fel de 8sa fiti sper ca ai inteles laughing, sau cand il pupi pe gat sau la ureche ii poti spune in soapta niste cuvinte frumoase( mmm ce frumos mirosi, tiam lipsit? etc), si o sa reusesti.

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Doar lasa-te dusa de val. Daca te atrage si ai suficienta incredere in el, nu ar trebui sa fie o problema. Daca inca nu simti ca vrei sa faci asta, mai bine mai asteapta, e cam aiurea daca o faci mecanic sau 'pentru ca trebuie'.

| Phutui a răspuns:

Adelina, cati ani ai?laughing... foloseste-ti imaginatia!

| Kiddu08 a răspuns:

Pai in primul rand.catsi ani aveti? de cand sunteti impreuna? ai putea sa-l saruti, apoi usor cobori la gat:X. apoi mergi la ureche sh ii spui ca il iubesti apoi il musti:X.si ii ridici tricoul in sus. ft ft usor.Si o sa vezi ca asa il innebunesti:*. Baftahappy.

| doryn86 a răspuns:

Poti sa il mingai pe abdomen sau pe spate