| sweetylove a întrebat:

Ma excit cand imi pune mana pe fund prietenul meu sau cand imi pune mana pe sani.Ma simt foarte bine cu el si vreau sa se simta si el bine cu mine. Dati'mi niste sfaturi cum sa il excit daca stitihappy. Inafara de sarutat :*

Răspuns Câştigător
| BuBuRuZzZa_1967 a răspuns:

Fi tu insati love struck iial in brate... mangaiel smug o sa ii placa love struck tu km reactionezi?:* [fundita:X?]

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii pui mana la penis acolo ii place cel mai mult.

| anna01 a răspuns:

Cred ca si el se simte la fel de bine altfel nu te-ar pipai. Daca te vede excitata mai mult ca sigur ca s-ar putea sa sa excite si el foarte tare, deci, fii tu insati...

| szergiu a răspuns:

Pune-te la el in brate si atinge`i penisul happy il vei excita 1000000000%

| sysy13498 a răspuns:

Dai o laba sigur mergelaughing

| iuby a răspuns:

Pai:
1)fa-i cu limba la ureche
2)saruta-l cu limba pe gat
3)saruta-l incet pe toata burta pana sub buric
4)pune-i mana pe penis, nu e ceva rusinos daca va simtiti bine impreuna si sigur o sa-i placa
Daca faci asa sigur o sa-l faci sa se simta liber cu tine :p funditabatting eyelashes?

| rechinosu a răspuns:

Imbracate provocator dar atentie nu vulgar.foloseste un parfum fin dar cu masura si cat mai multa ciocolata.

| Archy37 a răspuns:

Multi baieti se excita la atingerea sinilor sai. Eventual poti si tu sa-l exciti prin atingerea lor sau a organelor intime (ca in petting) sau prin stimulare...

| MagicSmile a răspuns:

Intrebare : Cati ani ai? big grin

Intreaba`l si tu care sunt punctele lui sensibile. incearca sa-l mangai pe gat. sau zgarie`l usor cu unghiile pe picior (de la genunchi in sus). Oricum un baiat se poate excita cel mai usor la domnuu P... laughing acum depinde de tine daca vrei sa pui mana sau nu tongue A si inca o chestie. respirai usor pe gat sau incearca sa-l musti d gat. da nu ca animala blushing

| Alex912 a răspuns:

Vor sa se bage in seama si sa enerveze fetele. Dar nu ar trebui sa-i lasi, depinde daca sunteti un cuplu e OK (daca accepti)winking

| Fluturel_Nicolae_1935 a răspuns:

Incearcä si tu sä pui mana pe penis, usor, mangaindu-l si vei vedea minunea...