| MarianDeluise a întrebat:

Deeci, laughing

I-am spus unei fete (fosta colega ) ca-mi place de ea. si am "batut niste apropouri " daca vrea sa faca un cuplu cu mine. si mi-a dat de inteles ca nu.

Apoi eu (smecher) m-am "bagat" cu alta (foarte frumoasa ). dupa 1 sapt. mi-a spus (fosta colega) ca ma place si ea.dar nu putea sa-mi spuna. habar n-am din ce motiv. straight face
Chestia e ca, cu asta care sunt acum. nu cred ca simt nimic pentru ea. nu ma atrage in niciun fel. ( P.S : M-am bagat in asta s-o oftic pe colega aia. ). si nu stiu cum sa termin cu ea ca sa ma combin cu cealalta mi-e mila de ea intr-un fel,, ..adica nu vreau s-o ranesc, habar n-am ce sa-i spun ca sa nu par un profitor sau ceva de genu' sad sad thinking

SFATURI, ceva thinking

P.S 2 : Scuzati-mi exprimarea laughing) big grin

4 răspunsuri:
| Skilline2012 a răspuns:

Da-i ma papucii, esti baiat, ce naiba? Ai ajuns sa te consumi de chestii din astea'? rolling on the floor Dar totusi, eu zic sa nu te desparti de aceasta cu care esti acum pentru ca cealalta poate vrea sa faca ca si tine, s-o oftice pe aia' si sa te aiba pe tine la degetul mic (nu e neaparat sa te placa). Asa ca mai stai putin cu actuala si vezi reactiile celeilalte, dupa, daca tu consideri ca merita, desparte-te de aceasta si cupleaza-te cu cealalta de care chiar iti place. (le-am ametit la greu, dar te prinzi tu)

| Burlacu006 a răspuns:

Bai deci fi atent aici, zii si tu ca no sa mearga relatia si ca e mai bine sa va opriti aici si gata, si o sa poti sa fi cu fata de care iti place, mult noroc si bafta.

| mada7255 a răspuns:

Bajatu ai incurcato aicia nu prea mere cu expicatii primei potii sa ii explici de ce ai fos cu a doa dar nu poti so lasi pe adoua asa usor cam ori ce ai face una o sa fie suparata incearca totusi sa le lamuresti situatia

| Disperatu a răspuns:

Doamne cat ai gresit.Acum nu mai erai in situatia asta.Trebuia sa ai facebook-u ei si treaba era ca si facuta.Pai ia-o pe actuala la un suc, la o prajitura si incearca sa-i explici situatiawinking zii ca nu mai merge, ca nu te atrage etc...(poate o sa iti traga o palma dar o sa scapi de ea macar) la un momentdat o sa inteleaga.Asta este sigur.Bun.Ai scapat de prima urmeaza pasul 2 happy Deeeeci... vorbeste cu prima pe facebook abundent! Cum ai prins-o pe facebook cum ai intrat cu ea in vorba.Scoate-o la film, poarta-te frumos, ia-o in brate, dai flori, cadouri peste cadouri (nu sa ii iei luna de pe cer) si iti zic eu ca te vad bine.