| anonim_4396 a întrebat:

Deja nu stiu ce sa mai cred. vreau sa vb cu el dar ma tot ia ca iese afara cu prietenii sau ca are treaba.ok.imi spune acum ca peste 5 min vine acasa, il sun dupa 30 si imi spune ca acum vine.mai stau 15 min, nu e in casa nici atunci straight face.pnm.asa face tot timpul. apoi ajunge acasa la 10 seara(fiind plecat de dim afara) si vb 5 min apoi vrea sa se culce ca e obosit si imi dau seama cand e dupa felul cum vb la telefon. a 2 zi iaras.alintari nu stiu ce pana iese afara sau are treaba. ce naiba ce intampla? de 1 saptamana imi face asta. ce sa inteleg? s-a saturat de mine, are pe alta? i'am tot zis si mi-a spus sa il inteleg, ca ma iubeste mult de totstraight face

nu prea sunt conv cu inselatul pentru ca nu il cred in stare. dupa 1 an si ceva, ne cunoastem destul e bine dar totusi.ma enerveaza

4 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Anita, parerea mea e ca nici o fata nu merita sa fie tratata asa. In momentul in care eu nu o sa-i mai acord prietenei mele atentia de care are nevoie, mai bine o parasesc; nu-mi bat joc de ea. Nu meritati asta.

| DenizaVonDe a răspuns:

Poate este cu alta...sau poate baiatul chiar are treaba. Poate ca atunci cand il suni uh se intalneste cu cineva si nu apuca sa intre in casa. Intelege`l! Nu doar noi fetele trebuie sa fim intelese! [da daca face asta zilnic...asta ridica un semn de intrebare]

| NorbO a răspuns:

Vrea sa se despartatongue

| cenusa100 a răspuns:

Hmmmmm...Incearca sa dai de el in momentu cand e afara si apoi incearca sa vezi daca vrea sa mearga sa va plimbati si apoi reusesti tu cumva sa afli de la el de ce nu sta mai mult pe mess seara, de ce nu vorbeste mai mult la telefon, si alte chestii daca nu vrea atunci s-a cam saturat de tine inseamna...si seara pe mess daca vezi ca iese ii dai un buzz 2 si astepti 10 minute daca nu ii dai mesaje ca asa face si prietena mea. sper ca te-am ajutat.