| anonim_4396 a întrebat:

Deja nu stiu ce sa mai cred. vreau sa vb cu el dar ma tot ia ca iese afara cu prietenii sau ca are treaba.ok.imi spune acum ca peste 5 min vine acasa, il sun dupa 30 si imi spune ca acum vine.mai stau 15 min, nu e in casa nici atuncistraight face.pnm.asa face tot timpul. apoi ajunge acasa la 10 seara(fiind plecat de dim afara) si vb 5 min apoi vrea sa se culce. a 2 zi iaras.alintari nu stiu ce pana iese afara sau are treaba. ce naiba ce intampla? de 1 saptamana imi face asta. ce sa inteleg? s-a saturat de mine, are pe alta? i'am tot zis si mi-a spus sa il inteleg, ca ma iubeste mult de totstraight face
nu prea sunt conv cu inselatul pentru ca nu il cred in stare. dupa 1 an si ceva, ne cunoastem destul e bine dar totusi.ma enerveaza.

2 răspunsuri:
| iepurash_9610 a răspuns:

Incearca sa ii dai o mica pauza. Si eu am o relatie si cateodata partenetul nu trebuie sufocat. Are si el prietenii lui si cred ca e ok daca mai iese si cu ei dar nu asa de rau incat sa nu vorbeasca cu tine o saptamana. Discutati despre asta si rezolva problema. Sper ca te-am ajutat

| thelovestory a răspuns:

BUna! vreau sa stii ca ma uimit ceea ce ai zis ca acelasi lucru l-am patit si eu! exact asa cum ai patit si tu! Numai ca eu tot ii reprosam lucrul asta si din cauza asta el s-a despartit de mine! dupa aia ne-am impacat si am inceput sa-ca inteleg! sincer incearca si tu asta, ca si el are prietenii lui si na...chiar daca te enerveaza ti-ne in tine ca sa nu ajungeti sa va certati! fundita?:*:*